Sanayi Fırçaları, Tel Fırçaları, Temizlik Fırçaları ve Temizlik Ekipmanlarından oluşan ürünlerimizin tamamını kapsayan yenilenmiş bir web sitesi ile karşınızdayız. Web sitemizde bulunan bilgiler 60 yılı aşkın tecrübemizin birikimi olup sizleri aydınlatması en büyük amacımızdır...

Firmamız Bursa Organize Sanayi Bölgesi içinde 10.000 m2 kapalı alanda ileri teknoloji ve birinci sınıfhammadde ile üretim yapmaktadır. Hedefimiz; müşteri ve piyasa beklentileri doğrultusunda kaliteli ürünü,en ekonomik fiyata, en kısa sürede ve en iyi hizmetle müşterilerine sunmaktır.

Artan üretim kapasitemiz ile her geçen yıl ihracatımız artmaktadır. Bu doğrultuda 80'ten fazla ülkeye ihracat yapıyoruz. Her geçen gün bu sayıyı arttırmak ve kalitemizi dünyanın her yerine taşımak için devamlı çalışıyoruz.

Üretimimiz tüm fırça kategorileri ele alındığında 15.000 çeşidin üzerindedir. Standart olan veya olmayan birçok fırçayı tesislerimizde başarılı bir şekilde üretebilmekteyiz.

Ürettiğimiz tüm ürünler firmamız tarafından tescillenmiş markalarımızla isimlendirilmektedir. YFS markası ürettiğimiz tüm sanayi ve endüstriyel fırçaları temsil etmektedir. Fanatik, Best, Hamarat markalarımız kategorilerine göre ürettiğimiz temizlik fırçalarını temsil etmektedir. Ürettiğimiz tel fırçalar ise Laser, Best, Tornado markalarımızla kategorilerine göre isimlendirilmektedir.

  • YFS Sanayi ve Endüstriyel Fırçalar
  • FANATİK Temizlik Fırçaları
  • BEST Temizlik Fırçaları
  • HAMARAT Temizlik Fırçaları
  • LASER Tel Fırçalar
  • BEST Tel Fırçalar
  • TORNADO Tel Fırçalar

İhtiyacını duyduğumuz görüş ve önerileriniz bizleri daima ileriye taşıyacaktır. Teşekkür ederiz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Müşteri Hizmetleri
Şu anda aktifiz ve sizinle sohbet etmek için hazırız.
Yandex.Metrica